Burek iX

Po raz kolejny nasz schronisko zostało zakwalifikowane przez Fundację Psi Los  do Ogólnopolskiej zbiórki karmy. Za pieniążki z poprzedniej edycji otrzymaliśmy świetną mokrą karmę za kwotę ponad 11 tyś zł!!!Poniżej zamieszczamy informację o zbiórce oraz link do podstrony naszego schroniska. 

https://burek.psilos.org/q552a1/

 W okresie od 15 listopada do 31 grudnia 2021 roku Portal „RatujemyZwierzaki”, Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w IX edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z całej Polski.

Ich koszmar za zimnymi kratami schronisk rozgrywa się przez wiele lat, czasami trwa całe ich życie. Trafiają za nie często już po bardzo traumatycznych przeżyciach. Skazane przez ludzi, którzy nie potrafią kochać. Wszystkich na raz nie da się przygarnąć, ale większości można zapewnić smaczne i zdrowe jedzenie – dlatego prosimy – wesprzyj nas w IX edycji akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”!

Jak możesz pomóc?

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach, przytuliskach i fundacjach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma michę pełną karmy!

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Sosnowice