AuraKP 15/02/21
płeć: suczka
rasa: mix 
wysokość: 40 cm
rok urodzenia: 2020
kastracja: tak

OPIS:

Suczka przywieziona wraz z matką i bratem z terenu gminy Gryfice 21 lutego.

Jeśli nie odnajdzie się właściciel po 14 dniach kwarantanny będzie do adopcji. 

Bardzo pogodna i posłuszna -to jeszcze szczeniak ale jest bardzo podatna na komendy. Skoczna i całuśna - będzie wspaniałym członkiem rodziny.

Agata pisze:

"Teraz troszkę opowiemy Wam o Aurze 

Do schroniska przyjechała z mamą i rodzeństwem. Byli razem bardzo zżyci. Tak to już jest, że trzeba było rozdzielić rodzinę, tamte psiaki pojechały do nowych domów, śpią na kanapie, a Aura jedyna została w boksie sama jak palec. Nosi sobie zabawki z nudy, wędruje po boksie, wspina się po drzwiach jakby sądziła że im wyżej na paluszki tym bardziej będzie zauważona przez człowieka.
Na spacerze szaleje z radości, skacze to na kolana, to nawet na głowę, nie wie co robić aby wykorzystać te chwile radości na maxa! Zaczepia inne pieski do zabawy, ale nie jest namolna, zna granice drugiego psa i je szanuje.
Młodziutka jest, ma około roku lub mniej, wiec chcemy żeby i ona znalazła szybko fajny domek, bo uciekną jej najlepsze chwile życia, a my wiemy, że będzie cudownym oddanym członkiem rodziny. Mimo starań pracowników i wolontariuszy ona na prawdę nie lubi swojego boksu, spacer traktuje jak największe wybawienie i nagrodę. Jeszcze ma dziecięcą dusze. Słodka jest... znajdźmy jej dom 
Aura jest już po szczepieniach, sterylizacji."

Film o Aurze i jej rodzinie

Post o Aurze

Aura6Aura7Aura2Aura3