adopcje wirtualne plakat

Co to jest wirtualna adopcja?

To rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości zaadoptować psa realnie ani przyjeżdżać na wolontariat i spacery z psami w schronisku ale chcą pomóc psiakom i polepszyć ich los w oczekiwaniu na prawdziwy dom.

pomoc fin logo1

Kochani przyjaciele psiaków z naszego schroniska!

Pomagacie nam na wiele sposobów - wolontariat, spacery, pomoc rzeczowa ale są potrzeby psiaków które staramy się zaspokoić z Waszych darowizn. Dlatego jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdy grosik przekazany na nasze konto. 

 

Koszty utrzymania schroniska i psiaków w nim przebywających spoczywa na gminach ale jak nietrudno się domyślić jest bardzo trudno zrealizować wszystkie potrzeby psów - specjalistyczna karma, specjalistyczne leczenie, pomoc behawiorysty, wspomaganie domów tymczasowych, nawet najmniejsze inwestycje w boksach polepszające codzienność psiaków - są zazwyczaj w sferze naszych marzeń i ciężko jest je realizować.

 

Darowizny dają nam możliwość zakupu wysokospecjalistycznej karmy - dla seniorów, nerkowców, alergików, cukrzyków, szczeniąt. 

 

Często leczenie psów u specjalistów, koszty dodatkowych badań muszą być pilnie opłacone i wtedy nie ma czasu na tworzenie osobnych zbiórek celowych. Trzeba działać.

 

Mamy kilka psów z problemami behawioralnymi, które potrzebują pomocy zoopsychologa lub behawiorysty by mogły mieć szansę na adopcję - niestety nie mamy w budżecie na to pieniędzy więc staramy się to zmienić. 

 

Budy, legowiska, kasterki na wodę i inne akcesoria nie są wieczne i trzeba często dokonywać ich wymiany. To kolejna dziura którą staramy się załatać dzięki wpłatom od Was.

 

Można darowizn dokonywać cyklicznie ale nawet jednorazowa wpłata jest bardzo ważna - dziękujemy. 

 

Aby pomóc naszym psiakom finansowo można dokonać darowizny na konto schroniska:

50 9376 1011 2004 0004 1032 0001

w tytule prosimy wpisać: "darowizna".

 

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL50 9376 1011 2004 0004 1032 0001

SWIFT: GBWCPLPP

na stronę

To proste!

Przy wypełnianiu formularza PIT wypełnij rubryki zeznania podatkowego zatytułowane:

"Wniosek o przekazanie 1% podatku".

Numer KRS” wpisz 0000579958.

„Wnioskowana kwota” - wpisz kwotę równą wartości 1 procenta swojego podatku należnego (wyliczonego wcześniej).

Fundacja "Psia Kość" 

Fundacja „Psia Kość” powstała 12 października 2015 roku by pomagać bezdomnym psom ze Schroniska w Sosnowicach oraz porzuconym zwierzakom..

Fundację tworzą "cztery pancerne", które poznały się na terenie Schroniska Sosnowice i chciały czegoś więcej dla bezdomnych zwierzaków. Działamy głównie na terenie gminy Nowogard, Kamień Pomorski i Gryfice, ale często nasze macki sięgają całego kraju.

Czujemy się zobowiązane aby na nowo odbudować psie zaufanie do człowieka. Nie tylko szukamy stałych i tymczasowych domów dla porzuconych i skrzywdzonych czworonogów ale również robimy wszystko by nie odczuwały samotności i miały godne warunki w trudnym okresie bezdomności.

Uwieńczeniem naszych starań 14.12.2018 było wpisanie Fundacji Psia Kość do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego.

Więcej o nas i naszych aktualnych działaniach przeczytasz na stronie Fb Fundacja Psia Kość. Zapraszamy

 

Jeśli kochasz zwierzęta i chcesz nam pomóc w walce o ich lepsze „jutro” możesz wspomóc naszą fundację darowizną


Fundacja "Psia Kość"
ul. Wysockiego 10c/3
72-400 Kamień Pomorski Numer
KRS: 0000579958
Numer NIP: 9860241819
Numer konta: 79 2030 0045 1110 0000 0416 4930
Tytuł: "Darowizna"