adopcje wirtualne 2023 Copy

Co to jest wirtualna adopcja?

To rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości zaadoptować psa realnie ani przyjeżdżać na wolontariat i spacery z psami w schronisku ale chcą pomóc psiakom i polepszyć ich los w oczekiwaniu na prawdziwy dom.

pomoc fin logo1

Kochani przyjaciele psiaków z naszego schroniska!

Pomagacie nam na wiele sposobów - wolontariat, spacery, pomoc rzeczowa ale są potrzeby psiaków które staramy się zaspokoić z Waszych darowizn. Dlatego jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdy grosik przekazany na nasze konto. 

 

Koszty utrzymania schroniska i psiaków w nim przebywających spoczywa na gminach ale jak nietrudno się domyślić jest bardzo trudno zrealizować wszystkie potrzeby psów - specjalistyczna karma, specjalistyczne leczenie, pomoc behawiorysty, wspomaganie domów tymczasowych, nawet najmniejsze inwestycje w boksach polepszające codzienność psiaków - są zazwyczaj w sferze naszych marzeń i ciężko jest je realizować.

 

Darowizny dają nam możliwość zakupu wysokospecjalistycznej karmy - dla seniorów, nerkowców, alergików, cukrzyków, szczeniąt. 

 

Często leczenie psów u specjalistów, koszty dodatkowych badań muszą być pilnie opłacone i wtedy nie ma czasu na tworzenie osobnych zbiórek celowych. Trzeba działać.

 

Mamy kilka psów z problemami behawioralnymi, które potrzebują pomocy zoopsychologa lub behawiorysty by mogły mieć szansę na adopcję - niestety nie mamy w budżecie na to pieniędzy więc staramy się to zmienić. 

 

Budy, legowiska, kasterki na wodę i inne akcesoria nie są wieczne i trzeba często dokonywać ich wymiany. To kolejna dziura którą staramy się załatać dzięki wpłatom od Was.

 

Można darowizn dokonywać cyklicznie ale nawet jednorazowa wpłata jest bardzo ważna - dziękujemy. 

 

Aby pomóc naszym psiakom finansowo można dokonać darowizny na konto schroniska:

50 9376 1011 2004 0004 1032 0001

w tytule prosimy wpisać: "darowizna".

 

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL50 9376 1011 2004 0004 1032 0001

SWIFT: GBWCPLPP