pomoc rzeczowa

Psy w schronisku mają inne potrzeby żywieniowe niż psy mieszkające w domach.

Żyją w stresie, w dużym skupisku, gdzie łatwiej przenoszą się choroby. Niektóre z nich są chore albo przechodzą rekonwalescencję po wypadkach. Musimy im dawać lepszej jakości karmę, ponieważ ta gorsza, najtańsza, im nie służy. Domowy pies może nie mieć po niej biegunki, schroniskowy będzie miał, bo żyje w gorszych warunkach. Lepsza karma pozwala na szybszy powrót do zdrowia.

Dlatego jeśli chcecie pomóc, kupcie im dobrą karmę. Idźcie do sklepu zoologicznego, a nie do supermarketu, i wybierzcie coś z dużą zawartością mięsa. Nie martwcie się, że przynosicie dwie puszki zamiast 10-kilogramowego worka, który kupilibyście w tej samej cenie. Ważna jest jakość - nie ilość. Znamy ceny karm i doceniamy to, że pomagacie mądrze.

pomoc_rzeczowa

NAWET KORONAWIRUS NIE ZATRZYMUJE POMOCY!

JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

Dziękujemy za to, że nie pozostawiliście psiaków bez pomocy w czasie pandemii, kiedy brakuje osób odwiedzających schronisko. Otrzymaliśmy wiele bardzo dobrej jakości karmy suchej i mokrej, smakołyków ale również MASECZKI dla pracowników! Dziękujemy Pani Kasi Górniackiej z Nowogardu - adopcje są nadal realizowane i dzięki Pani Kasi nasi pracownicy mają maseczki do samoochrony. Jedzonko docierało kurierem oraz było dowożone pod bramę - wszystko wzorowo!!! 

Oczywiście podarków jest o wiele mniej niż przed wprowadzeniem obostrzeń ale i tak każda dobrej jakości karma jest na wagę złota! Niestety, pomimo że wydaje się patrząc na zdjęcia, że dużo tego jest, to zapewniamy że mamy głodomorki o przepastnych brzuszkach :)

APEL

KOCHANI MOBILIZAZCJA!!!

Nasze psy się nuuudzą, wolontariuszy w schronisku nie ma, pracowników za mało żeby chodzić na częste spacery, adopcje ucichły, również darczyńców z prezentami brak.

Koce się skończyły i co najgorsze - mokra karma też

Schronisko leży w lesie „na końcu świata” ale kurier dotrze. Wiec jeśli chcecie umilić życie naszym pozamykanymi w czterech ścianach psiakom poprosimy o koce, smakołyki, gryzaki ale szczególnie karmę puszkową którą jedzą pieski stare, chore i te przyjmujące leki na stałe

Adres dostawy:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach
Sosnowice nr 6
72-410 Golczewo

dog 3894173 1920

Niedługo święta! Co dostaną Wasze psiaki?

Nasze nie mają niestety swoich pańciów i pańci, którzy zadbaliby o prezenty... :(
Kupicie im prezenty pod choinkę?